دیدار معاون اتاق بازرگانی کشورعمان با دکتر اسفهبدی

دیدار معاون اتاق بازرگانی کشورعمان با دکتر اسفهبدی

ایمن عبدالله نایب رئیس اتاق بازرگانی و مسئول برگزاری نمایشگاه کشور عمان در تهران و هیات همراه ایشان با دکتر اسفهبدی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در ابتدای این جلسه دکتر اسفهبدی ضمن خیر مقدم به ایمن عبدالله و هیات همراه ایشان با اشاره به سابقه دوستی دو کشور گفت : مطمئناً همکاریهای لازم در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر نمایشگاه اختصاصی کشور عمان در ایران از طرف مسئولین شرکت سهامی نمایشگاهها صورت خواهد پذیرفت و شرکت سهامی نمایشگاهها ، سالن میلاد را که یکی از بهترین سالنهای نمایشگاهی است برای این امر اختصاص خواهد داد.

در ادامه نیز نایب رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به تمایل مشارکت شرکتهای عمانی در 3 بخش عمده ساختمانی – نفت و گاز و آهن آلات در این نمایشگاه گفت امیدواریم تا حداقل 120 شرکت عمانی صاحب نام در این نمایشگاه به عرضه محصولات آن کشور بپردازند.

قابل ذکر است :

جمهوری اسلامی ایران نیز در بهمن ماه 1395 اقدام به برگزاری نمایشگاه اختصاصی در کشور عمان خواهد نمود تا شرکتهای مختلف کشورمان به عرضه تولیدات خود در بخشهای مختلف این نمایشگاه بپردازند.