زمان برگزاری

1396/06/22   |   09/13/2017

درباره نمایشگاه

به استحضار میرسانیم شرکت نمایشگاهی میلاد نور با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران "هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک MBC 2017" محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می کند .   


هدف از برگزاری نمایشگاه مذکوراطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی در زمینه های رشد و نگهداری کودک، ایمنی، هوش و استعداد، آموزش، اسباب بازی و سرگرمی های فکری، سیسمونی، دکوراسیون و اتاق خواب، مکمل های غذایی، پوشاک کودک و مادر، روانشناسی کودک و مادر، مراکز خدمات درمانی و هرآن چه که به کودک و مادر مربوط است میبا شد. هر ساله حضور برندهایی همچون چیکو، گود بی بی، اونت و فیلیپس، مولفیکس، مای بی بی، پنبه ریز، بالسا، کم جا چوب و ... به همراه استقبال بسیار گسترده مادران، مربیان و معلمان ,فعالان و کارشناسان حوزه کودک موجب شده تا نمایشگاه " مادر، نوزاد و کودکMBC" بعنوان مهمترین و بزرگترین رویداد در حوزه کودک در کشور به شمار آمده و بستر مناسبی برای معرفی کالا و خدمات مشارکت کنندگان باشد.

لذا برای حضور در نمایشگاه مذکور از منوی سمت راست فرمهای مربوطه را دریافت و پس ازتکمیل آن به ستاد برگزاری با تلفکس 88656169-02188653514 ویا آدرس الکترونیکی info@miladfair.ir این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید

حامیان نمایشگاه